Paris Grévin Voksmuseum Guidet Tur
Om denne aktiviteten
Guide: Engelsk, Tysk, Portugisisk, Japansk, Italiensk, Polsk
- Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
- Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!
Oversikt
Oppdag Grevin Wax Museum i Paris med prioritert inngang og en privat tur med en guide for å se realistiske voksfigurer. Oppgrader aktiviteten ved å legge til overføringer til overnattingsstedet ditt og en omvisning i byens andre distrikt .
- Ta en guidet tur med en ekspert for å se figurer som Napoleon og Jeanne d'Arc.
- Få tilgang til museet uten linjer for å få mest mulig ut av tiden din.
- Glem transport ved å velge turer med privat kjøretøy.
Dette er inkludert
- Privat omvisning på Grévin-museet
- Reserverte billetter til Grévin-museet
- Paris District II Walking Tour (kun 4 og 5,5 timers alternativer)
- Rundturstransport til overnattingsstedet ditt (bare 3,5 og 5,5 timers alternativer)
Velg deltakere og dato
Hva du kan forvente
Gå inn i verden til Grevin Wax Museum i Paris med denne private guidede turen som tar deg gjennom haller fylt med naturtro voksfigurer. Med en ekspertguide eksklusivt for deg og dine følgesvenner, vil du få muligheten til å oppdage kjendiser, historiske figurer og ikoniske figurer som Den lille prinsen, Jeanne d'Arc eller Napoleon på nært hold.
I tillegg til dette besøket på omtrent to timer med fortrinnsrett inkludert, slik at du ikke trenger å vente i kø, kan du velge andre alternativer for å fullføre aktiviteten:
- Mulighet for å besøke museet sammen med rundturstransport til overnattingsstedet ditt, alt med en total varighet på omtrent tre og en halv time .
- Kombiner besøket på museet med en rundtur på omtrent to timer gjennom det andre arrondissementet i Paris , hvor du kan se steder som Louvre-museet eller børsen. Denne pakken varer i omtrent fire timer .
- For en komplett opplevelse på omtrent fem og en halv time , velg en guidet museumstur , en omvisning i det andre distriktet og transport til overnattingsstedet ditt.
Anmeldelser
- NN.En flott kulturell og morsom opplevelse på samme tid.
- DD.Et veldig hyggelig og velorganisert besøk.
- SS.Jeg likte at de kombinerte historie og underholdning.
- LL.Guiden var vennlig og profesjonell.
Møtested
Ytterligere informasjon
- Dette er en privat tur der bare gruppen din kan delta.
- Den er tilrettelagt for personer i rullestol og med barnevogn.
- Babyer bør sitte på fanget til en voksen.
- Reserverte billetter til Grévin-museet lar deg hoppe over køen ved billettkontoret, men ikke ved inngangen.
- På grunn av museumsbestemmelser kan en guide lede en gruppe på 1 til 20 personer. Det vil være ekstra guider for større grupper.
- Alternativene på 3,5 og 5,5 timer inkluderer anslagsvis 1,5 timers tur-retur-transport mellom møtepunktet og eiendomsadressen som ble oppgitt ved bestilling. Overføringstiden kan variere avhengig av avstand og trafikk. Den private transporten vil være i en standardbil for grupper på 1 til 4 personer, og i en større varebil for grupper på 5 personer eller mer. Du kan bestille en tur for 5 personer for å gå i et større kjøretøy.










