New Orleans Essentials Pass: Velg 3 toppattraksjoner i New Orleans
Om denne aktiviteten
- Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
- Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!
Oversikt
Opplev det beste av New Orleans med ett enkelt pass: Med New Orleans Essentials Pass kan du velge tre attraksjoner du bare må se fra et kuratert utvalg av opplevelser. Spar tid og penger med et brukervennlig digitalt pass.
Velg mellom ikoniske opplevelser som et cruise på Mississippi-elven med Paddlewheeler Creole Queen , et sumpeventyr i Louisiana eller en tur i French Quarter , og fullfør turen med unike kulturelle, historiske og kveldsbaserte turer.
Planlegg fra en app på smarttelefonen din: synkroniser passet ditt, administrer bestillinger og sjekk timeplaner for å få mest mulig ut av gyldigheten i 30 dager fra første aktivering .
Tilgjengelige attraksjoner (velg 3)
- Paddlewheeler Creole Queen Cruise
- De ultimate sump-eventyrene
- St. Louis-katedralen (selvguidet tur)
- Busstur med eventyr i New Orleans
- Fransk kvarter historie / Voodoo-tur
- Longue Vue hus og hager
- Kombinert tur med spøkelser og vampyrer
Sjekk Go City-appen for en komplett og oppdatert liste over attraksjoner.
Dette er inkludert
- Et brukervennlig digitalt pass (QR-kode for å skanne ved attraksjoner)
- Tilgang til 3 attraksjoner du velger selv
- Gyldig i 30 dager fra første aktivering
- Go City-appen: digital guide med rutetider, kart, veibeskrivelser og reservasjoner
Velg deltakere
Hva du kan forvente
Hva inkluderer New Orleans Essentials Pass? Passet inkluderer tre attraksjoner du velger fra et utvalg opplevelser i New Orleans. Alt innhold og administrasjon håndteres via en mobilapp , som er veldig nyttig for å planlegge besøkene dine.
Hvor lenge er den gyldig? Du har 30 dager på deg til å bruke den etter at du har aktivert den for første gang. Hvis du ikke har aktivert den ennå, kan du gjøre det i opptil ett år etter kjøpet .
Hvordan bruker jeg det? Når du har kjøpt det, mottar du det digitalt via e-post. Du kan deretter legge det til i Go City-appen for å sjekke åpningstider, se om det er nødvendig med reservasjon og planlegge ruten din. Passet aktiveres ved den første attraksjonen du besøker; fra da av viser du bare QR-koden ved hver inngang.
Må jeg velge attraksjonene når jeg kjøper den? Nei. Du kan bestemme deg senere, når du har en klarere idé om hva du ønsker å besøke.
Må jeg bestille noen aktiviteter? Ja. Noen attraksjoner krever det, og appen vil fortelle deg det.
Kan jeg bruke passet to ganger på samme attraksjon? Nei. Adgang til hver attraksjon er unik med samme pass.
Finnes det barnepass? Ja. Barnepass er vanligvis tilgjengelige for alderen 3 til 12 år. Barn under 3 år får ofte gratis inngang til mange attraksjoner.
Sparer du penger med dette passet? Ja. Det er utformet for å redusere den totale kostnaden for turen sammenlignet med å kjøpe enkeltbilletter, spesielt hvis du velger attraksjoner med høyere priser.