Privat Guidet Omvisning i Nasjonalgalleriet i London med Mulighet for Valg av Transport

4.4
(1.595 Anmeldelser)

Om denne aktiviteten

Mobilbilletter godtas
Varighet: fra 2 timer til 5 timer 30 minutter
Denne aktiviteten har UTMERKEDE anmeldelser
Umiddelbar bekreftelse
GRATIS avbestilling

Guide: Engelsk, Tysk, Japansk, Italiensk, Polsk, Fransk

Fra
2 701 kr 2 456 kr
GRATIS avbestilling
Ingen skjulte avgifter
  • Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
  • Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!

Oversikt

Nyt en privat omvisning på rundt to timer ved National Gallery i London , hvor du kan se verk av kunstnere som Da Vinci og Rembrandt . Kompletter aktiviteten ved å legge til en guidet tur til British Museum på omtrent to timer og rundtursoverføringer med privat kjøretøy til overnattingsstedet ditt.

  • Lev en eksklusiv opplevelse med en privat guide .
  • Oppdag de mest bemerkelsesverdige verkene fra Nasjonalgalleriet og British Museum .
  • Velg private overføringer for et problemfritt besøk.

Dette er inkludert

  • Privat omvisning i National Gallery i London
  • Privat omvisning på British Museum (hvis alternativet er valgt)
  • Guide
  • Gratis inngang til hovedutstillingen på Nasjonalgalleriet

Velg deltakere og dato

Hva du kan forvente

Bli kjent med en av de viktigste kunstsamlingene ved National Gallery i London med denne private guidede turen . Med en ekspertguide kun for deg og dine følgesvenner kan du utforske verkene til kjente kunstnere som Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh eller Rembrandt .

Du kan fullføre opplevelsen ved å velge fra disse alternativene :

  • Omvisning i Nasjonalgalleriet på ca. 2 timer uten transport
  • Omvisning i Nasjonalgalleriet og rundturstransport til overnattingsstedet ditt, med en estimert varighet på tre og en halv time .
  • Besøk nasjonalgalleriet og British Museum i cirka fire timer totalt med en ekspert.
  • Omvisning i nasjonalgalleriet og British Museum , i tillegg til rundturstransport til overnattingsstedet ditt, med en total varighet på omtrent fem og en halv time .

Legg til et besøk til British Museum med en guide for å lære mer om gjenstander fra andre sivilisasjoner, som Mesopotamia, Roma eller Hellas. Dra nytte av valgfri tur-retur privat kjøretøyoverføring for ekstra bekvemmelighet.

Anmeldelser

4.4
· 1.595 Anmeldelser
  • R
    R.
    5
    Jeg likte den personlige oppmerksomheten.
  • E
    E.
    5
    Alt ble veldig godt forklart.
  • T
    T.
    5
    Perfekt for å unngå store grupper.
  • L
    L.
    5
    Guiden var veldig hyggelig.

Møtested

Ytterligere informasjon

  • Dette er en privat tur der bare gruppen din kan delta.
  • Den er tilrettelagt for personer i rullestol og med barnevogn.
  • Babyer bør sitte på fanget til en voksen.
  • Gratis inngang til National Gallery og British Museum inkluderer kun permanente utstillinger.
  • På grunn av galleribestemmelser kan en guide være med en gruppe på 1 til 11 personer, så prisen blir høyere dersom det er behov for mer enn én guide.
  • Alternativene på 3,5 og 5,5 timer inkluderer anslagsvis 1,5 timers tur-retur-transport mellom møtepunktet og overnattingsstedet ditt, som kan variere på grunn av avstand og trafikk.
  • Privat transport arrangeres i standardbil (sedan) for grupper på 1 til 4 personer, og i større varebil eller minibuss for grupper på 5 eller flere. Bestill en tur for 5 personer hvis du ønsker å gå i et større kjøretøy.

Avbestillingsregler

Dersom du kansellerer minst 24 timer før det planlagte avgangstidspunktet vil du få full tilbakebetaling

Andre aktiviteter i London