Sevilla Flamenco Show i Casa de la Memoria

4.6
(895 Anmeldelser)

Om denne aktiviteten

Mobilbilletter godtas
Varighet: 1 time
Denne aktiviteten har FANTASTISKE anmeldelser
GRATIS avbestilling
Fra
255 kr
GRATIS avbestilling
Ingen skjulte avgifter
  • Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
  • Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!

Oversikt

Nyt en live flamencoshow som aldri før i Casa de la Memoria i Sevilla. I reneste andalusisk folkemusikkstil vil du oppleve en konsert på rundt en time, der du får høre akkordene fra den klassiske gitaren, den hjerteskjærende sangstemmen og, selvfølgelig, dansernes hælklapping.

Denne forestillingen finner sted på et av de mest sjarmerende stedene i Sevilla, nemlig Casa de la Memoria fra 1500-tallet. Denne bygningen er full av historie, der tradisjon og kultur kan både sees og luktes takket være blomstene som omgir det indre av dette huset, som nå er omgjort til et senter for flamenco.

  • Nyt en flamencoforestilling på omtrent en time i Casa de la Memoria i Sevilla, som ligger i gamlebyen i Andalusias hovedstad
  • Opplev flamencokunstens tradisjon gjennom live-musikken på stedet
  • Klapp og slapp av inne i Casa de la Memoria, et av stedene som fremdeles holder liv i kulturen i Sør-Spania

Dette er inkludert

  • Live flamenco-forestilling
  • Inngang til Casa de la Memoria
  • Minnebilder (kan kjøpes)

Velg deltakere og dato

Hva du kan forvente

La deg rive med av flamencokunsten med denne liveforestillingen i Casa de la Memoria i Sevilla. I en forestilling som varer omtrent en time, kan du nyte sang, dans og musikk fra denne tradisjonelle stilen fra Sør-Andalusia på et av de vakreste stedene i den andalusiske hovedstaden.

Forestillingene holdes om kvelden, slik at du kan nyte den kjølige luften som strømmer gjennom de indre veggene i Casa de la Memoria. Flamencodans, sang og klapp med hæler, omgitt av den andalusiske arven, slik at du kan avslutte en dag i Sevilla på beste måte.

Hver dag vil det være forskjellige grupper som opptrer, så det anbefales at du besøker nettsiden til Casa de la Memoria for å sjekke programmet.

Casa de la Memoria, som stammer fra 1500-tallet, ble i 1999 omgjort til Sevillas kulturhus for flamenco. Dette palasshuset i Sevilla ligger i de gamle stallene til Palacio de la Condesa de Lebrija, midt i byens gamleby, og byr dessuten på en rekke aktiviteter og utstillinger.

Anmeldelser

4.6
· 895 Anmeldelser
  • F
    F.
    4
    Det var ikke det jeg forventet, men det var ganske bra
  • L
    L.
    5
    Dette er en fantastisk måte å prøve flamenco på: spennende dans og sjelfull musikk
  • E
    E.
    5
    Det var en unik og utrolig opplevelse. Showet var intimt og utøverne var utrolig talentfulle.
  • U
    U.
    5
    Gitaren var oppsiktsvekkende. Danserne var fantastiske og sangene fikk håret til å reise seg.

Ytterligere informasjon

  • Dette stedet er tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Setene tildeles av teatret og vil ikke være kjent før forestillingsdatoen
  • Det er barneseter tilgjengelig
  • Barn under 6 år har ikke adgang
  • Barn over 6 år må være i følge med en voksen

Avbestillingsregler

Dersom du kansellerer minst 24 timer før det planlagte avgangstidspunktet vil du få full tilbakebetaling

Andre aktiviteter i Sevilla