Guidet omvisning i Ronda Bodega Doña Felisa

4.7
(1107 Anmeldelser)

Om denne aktiviteten

Mobilbilletter godtas
Rullestolvennlig
Varighet: 1 time 30 minutter
Denne aktiviteten har EKSEPSJONELLE anmeldelser
Umiddelbar bekreftelse
GRATIS avbestilling
Fra
506 kr 460 kr
GRATIS avbestilling
Ingen skjulte avgifter
  • Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
  • Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!

Oversikt

Doña Felisa Winery i Ronda tilbyr deg en guidet turhalvannen time som lar deg oppdage hemmelighetene til vinproduksjon . Nyt en liten gruppe omvisning i vingårdsfasilitetene og lær om historien og vinproduksjonstradisjonen i regionen. Du kan få tilgang til en smaksprøve med tapas inkludert eller et komplett måltid med dens sammenkobling, hvis du velger disse alternativene.

  • Lær om vinfremstillingsprosessen fra eksperter på ønologer
  • Oppdag historien og vintradisjonen til Ronda-regionen på en guidet tur
  • Smak på et utvalg av høykvalitetsviner produsert i vingården

Dette er inkludert

  • Omvisning
  • Ekspertguide
  • Smaking av 3 viner med tapas (hvis valgt)
  • Mat med sammenkobling (hvis valgt)

Velg dato og tid

Husk at du må ankomme 15 minutter før start

Hva du kan forvente

Med denne guidede turen til Doña Felisa Winery i Ronda kan du nyte en unik opplevelse for vinelskere i en liten gruppe . I løpet av 1 og en halv times tur med en ekspertguide vil du ha muligheten til å utforske vingårdsfasilitetene og lære om vinproduksjonsprosessen.

Turen starter med en introduksjon til historien og vintradisjonen til Ronda-regionen. Gjennom forklaringen vil du oppdage hvordan klimaet og jordsmonnet i området påvirker smaken og kvaliteten på vinene som produseres i vingården. Du vil lære om de ulike stadiene i vinfremstillingsprosessen , fra høsting til gjæring og aldring.

Etter omvisningen og i tillegg vil du ha muligheten til å velge å smake på et utvalg av viner produsert i vingården sammen med deres respektive tapas eller å nyte et komplett måltid med dens sammenkobling .

Anmeldelser

4.7
· 1107 Anmeldelser
  • N
    N. Q.
    4
    (0 Anmeldelser)
    Besøket til vingården var en berikende opplevelse, selv om å forbedre klarheten i forklaringen av vinfremstillingsprosessene ville tilført mye.
  • A
    A. M.
    5
    (0 Anmeldelser)
    Besøket til vingården var en unik opplevelse, vi lærte mye om vinprosessen og landskapet var rett og slett vakkert.
  • Y
    Y. U.
    4
    (0 Anmeldelser)
    Jeg elsket å besøke denne vingården i Ronda, vinen var utsøkt. Det var en unik opplevelse som brakte meg nærmere kulturen til spansk vin.
  • F
    F. P.
    5
    (0 Anmeldelser)
    Jeg elsket besøket til vingården, vinene var deilige. Veldig vennlige mennesker, alt perfekt.
  • Se mer

    Ytterligere informasjon

    Avbestillingsregler