Madrid Skattejakt med App: Alkemisten
Om denne aktiviteten
Guide: Engelsk, Italiensk, Fransk, Nederlandsk, Spansk
- Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
- Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!
Oversikt
Bli kjent med byen på en original måte med denne skattejakten i Madrid med mobilapplikasjonen: El Alquimista. I omtrent 2 timer kan du oppdage byens hemmeligheter mens du løser gåter og utfordringer i dette selvstyrte urbane fluktspillet. Gå på en mystisk reise som alkymist, løs gåter og nøste opp i en trolldomsanklage i middelalderens Madrid . Du vil leve en unik opplevelse full av moro og mystikk i hvert hjørne av Madrid.
- Oppdag Madrid på en interaktiv og spennende måte
- Løs gåter og utfordringer mens du utforsker byen
- Nyt en unik og morsom opplevelse i gruppe eller alene
Dette er inkludert
- Skattejakt med mobilapplikasjon i Madrid: Alkymisten på ca. 2 timer
- 35-40 oppdrag
- 24/7 online support
- Guide
Velg deltakere og dato
Hva du kan forvente
Bli med på dette unike eventyret i Madrid med El Alquimista, et spennende selvstyrt urbant rømningsspill som tar deg med til å oppdage byens best bevarte hemmeligheter. Ta på deg rollen som en alkymist på gatene i Madrid mens du etterforsker en trolldomsanklage som deler en by. Reis gjennom byen, spør vitner og løs gåter for å oppdage sannheten bak ryktene, og står overfor en nøkkelavgjørelse .
Utstyrt med mobiltelefonen og den spesielle applikasjonen , vil du legge ut på en reise på omtrent 2 timer full av gåter, utfordringer og mysterier gjennom Madrids gater. Fra historiske torg til pittoreske smug, hvert hjørne av byen vil bli en scene for å løse gåter.
Samle vennegjengen din eller nyt eventyret alene mens du tester vettet og ferdighetene dine for å tyde koder og ledetråder . Med El Alquimista vil du ikke bare utforske Madrid på en unik og spennende måte, men du vil også leve en uforglemmelig opplevelse full av moro og utfordringer.
Anmeldelser
- II. V.Jeg dro med broren min til denne skattejakten i Madrid, og vi hadde det kjempegøy. Det er en kul måte å se byen og slippe Sherlock Holmes i oss.
- DD. B.Alkymistens skattejakt i Madrid var en unik og morsom opplevelse, en flott måte å utforske byen på!
- LL. Y.Jeg elsket dette eventyret gjennom Madrid, jeg følte meg som en ekte detektiv. Det var en unik og morsom måte å bli kjent med byen på.
- II. L.Skattejakten var den beste, jeg følte at jeg var på et skikkelig eventyr. Jeg har aldri hatt så mye moro i Madrid.