Surfkurs for nybegynnere på Fuerteventura
Om denne aktiviteten
Guide: Engelsk, Italiensk, Spansk
- Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
- Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!
Oversikt
Lær å surfe på de vakre strendene på Fuerteventura med dette kurset på omtrent 4 timer for nybegynnere .
Nyt spenningen ved å ri på bølgene mens du mottar ekspertinstruksjoner og fordyper deg i surfekulturen på denne utrolige øya.
- Oppdag de grunnleggende surfeteknikkene fra profesjonelle instruktører
- Nyt de vakre strendene på Fuerteventura mens du utøver denne spennende vannsporten
- Fordyp deg i surfekultur og oppdag lidenskapen og energien til det lokale surfesamfunnet
Dette er inkludert
- Surfekurs for nybegynnere på Fuerteventura
- Privat rundturstransport i Corralejo og Lajares-områdene
- Bruk av surfeutstyr
Velg deltakere og dato
Hva du kan forvente
Dette surfekurset for nybegynnere gir deg muligheten til å lære å surfe på de spektakulære strendene på Fuerteventura, en av de beste stedene for denne vannsporten i Europa.
I omtrent 4 timer vil du motta instruksjoner fra ekspertsurfere som vil lære deg de grunnleggende teknikkene for å ri på bølgene og nyte en uforglemmelig opplevelse.Kurset starter med en teoretisk introduksjon der du lærer om sikkerhet i vannet, de forskjellige delene av surfebrettet og teknikkene for å padle og stå på brettet .
Etterpå drar du til stranden for å øve i vannet under instruktørenes våkent øye. Etter hvert som du får selvtillit og dyktighet, vil du være i stand til å ta større og mer utfordrende bølger.I løpet av kurset vil du få muligheten til å utforske noen av de vakreste strendene i Fuerteventura, kjent for sitt landskap og ideelle surfeforhold.
Fordyp deg i surfekultur og oppdag lidenskapen og energien til det lokale surfesamfunnet mens du deler erfaringer med andre sportsentusiaster.
Anmeldelser
- KK. Q.Klassene er superpersonlige og instruktøren er en knekk, men vær forsiktig, vannet er kaldere enn du forventer.
- VV. D.Jeg lærte å surfe på Fuerteventura, og det var en utrolig opplevelse for nybegynnere. Absolutt anbefalt!
- JJ. D.Jeg elsket å lære å surfe på ferien min, det var en unik og veldig morsom opplevelse. Jeg anbefaler denne aktiviteten for de som besøker øya.
- SS. S.Surfekurset på Fuerteventura er det beste, jeg lærte mye. Instruktørene er fantastiske, jeg anbefaler på det sterkeste!