Privat kajakktur i León
Om denne aktiviteten
- Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
- Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!
Oversikt
Nyt en privat guidet kajakktur på den vakre øya Juan Venado i León.
I omtrent 5 timer vil du padle gjennom mangrovene og observere mangfoldig dyreliv mens du fordyper deg i Nicaraguas natur .
- Dra nytte av denne personlige opplevelsen med en privat guide
- Tilpass ruten etter dine preferanser og tempo
- Observer den lokale floraen og faunaen på nært hold
Dette er inkludert
- Privat kajakktur i León
- Ekspertguide
- Hotelltransport tur-retur
- Billetter til reservatet og kajakker
Velg deltakere og dato
Hva du kan forvente
Denne private kajakkturen på Juan Venado Island i León tar deg med å padle gjennom mangrovene.
Med selskap av en ekspertguide vil du utforske øyas naturlige kanaler mens du er nedsenket i et rolig miljø fullt av dyreliv .
Du vil få muligheten til å observere fugler, aper og andre dyr i deres naturlige habitat , mens du lærer om viktigheten av å bevare dette unike økosystemet .
Under turen vil du kunne glede deg over fleksibiliteten til å tilpasse reiseruten i henhold til dine preferanser og tempo, da dette er en privat tur eksklusivt for deg og gruppen din.
I tillegg vil du få personlig oppmerksomhet fra guiden din , som vil være tilgjengelig for å svare på alle spørsmålene dine slik at du får en uforglemmelig opplevelse .
Denne turen inkluderer inngangspenger til reservatet og tropiske drinker eller øl for en bedre opplevelse.