Roms mat- og vintur ved Vatikanstaten

4.9
(733 Anmeldelser)

Om denne aktiviteten

Mobilbilletter godtas
Varighet: 4 timer
Denne aktiviteten har EKSEPSJONELLE anmeldelser
GRATIS avbestilling

Guide: Engelsk, Italiensk, Spansk

Fra
2 119 kr 1 927 kr
GRATIS avbestilling
Ingen skjulte avgifter
  • Bestillingen din blir bekreftet øyeblikkelig
  • Dette alternativet har GRATIS avbestilling – bestill risikofritt nå!

Oversikt

Nyt smaken av italiensk mat på denne kulinariske turen med vinprovning like i nærheten av Vatikanstaten. På en guidet tur på rundt 3 timer besøker du de romerske bydelene Prati og Trionfale. Du får smake på de beste pølsene, vinene, trøflene, pastaene, tiramisu og mer, under veiledning av en erfaren guide. Du besøker også en pizzeria med over 80 alternativer å velge mellom.

  • Du får smake på en rekke italienske viner.
  • Du får en privat tur med personlig oppmerksomhet.
  • Du besøker de beste matbutikkene i Vatikanstaten.
  • Du får smake på ulike italienske spesialiteter.

Dette er inkludert

  • Guidet gastronomisk tur like i nærheten av Vatikanstaten.
  • Matprøving.
  • Vinsmaking.
  • Flaskevann.

Velg deltakere og dato

Hva du kan forvente

Nyt en gastronomisk tur og vinprovning i området rundt Vatikanstaten. På en guidet tur på omtrent 4 timer får du oppleve de romerske bydelene Prati og Trionfale, hvor du får smake på regionens beste pølser, desserter, oster og viner. Du får også spise på en av Italias beste pizzeriaer.

Dette er en privat utflukt der bare du og gruppen din deltar, for å sikre personlig oppmerksomhet fra guiden og en opplevelse av høy kvalitet.

Dere vil gjøre et stopp i en spesialitetsbutikk hvor dere finner 30 år gammel balsamicoeddik, trøfler, buffalomozzarella og viner. Dere vil også smake på deilige oster og pølser. Dere skal til en typisk italiensk restaurant og nyte den beste romerske pizzaen.

Du vil bli betatt av den utsøkte smaken av håndlaget pasta og tiramisu. Du kan kombinere disse typiske rettene med en god vin og nyte en uforglemmelig opplevelse.

Anmeldelser

4.9
· 733 Anmeldelser
  • M
    M.
    5
    Jeg vil definitivt gjenta denne turen når jeg går tilbake til Italia! Jeg har definitivt hatt en flott tid.
  • A
    A.
    5
    Jeg gikk med litt bekymring angående mengden av hver rett å smake, siden vi i mitt miljø verdsetter overfloden av hver rett bortsett fra kvaliteten, men sannheten er at porsjonene var barbariske. Jeg spiser og drikker mye, og jeg ankom mett da vi avsluttet turen. I tillegg var vinsmakingen flott. Utmerket!!
  • J
    J.
    5
    Masse mat av høy kvalitet på tilbudet på denne turen, gå sulten for å smake mye!!
  • L
    L.
    5
    Jeg elsker å spise og smake på nye retter. Denne turen er spesifikk og jeg elsket den. Han visste hvordan han skulle fylle forventningene mine og magen min også.

Ytterligere informasjon

  • Barnestoler tilgjengelig på restaurantene.
  • Tilpasset for personer i rullestol.

Avbestillingsregler

Dersom du kansellerer minst 24 timer før det planlagte avgangstidspunktet vil du få full tilbakebetaling

Andre aktiviteter i Roma